Dziękujemy, że jesteście z nami! Motylek Tibu rozpoczął wakacyjną przygodę i wszystkie złożone zamówienia wyśle do Was 29 stycznia. 

Wegańskie lakiery dla dzieci Tibu Kids

Ile razy Twoje dziecko podkradało szminkę, czy szpilki? Niemal każda dziewczynka chce naśladować mamę, a skoro mama się maluje, to ona również! Z myślą o najmłodszych fankach kosmetyków, powstały magiczne lakiery Tibu Kids. Stworzone przez mamę, dla dzieci, w oparciu o unikatową wegańską formułę, dzięki czemu są bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecięcej. Głównym składnikiem lakierów Tibu jest woda. Nie ma więc problemu, aby po zabawie usunąć je bez użycia zmywacza - wystarczy trochę magii, czyli ciepła woda z mydłem i gotowe.

Lakiery Tibu to kreatywna zabawa, bez toksyn czy nieprzyjemnego zapachu, która pobudza wyobraźnię każdej małej dziewczynki. Różnorodność odcieni sprawi, że z pewnością znajdziesz kolor na każdą okazję - czy to jako prezent, urodziny, wspólne nocowanie z koleżankami, czy jako nagroda dla małej księżniczki. Lakiery Tibu zostały nagrodzone Konsumenckim Liderem Jakości 2020 oraz Dziecięcą Marką Roku 2020, możecie więc być bezpieczni o ich skład. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni kolor i zapraszamy do zabawy!

Wegańskie lakiery dla dzieci Tibu Kids

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl