Czas i koszty dostawy

Czas dostawy - czyli jak długo będzie do Was leciał motylek ;)

W sklepie Tibu Naturals przesyłki wysyłamy zazwyczaj w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
 
Przesyłki dostarczane są przez firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych od nadania przesyłki. Dostarczamy produkty wyłącznie na terenie Polski. 
 
Dostawa następuje na wskazany przez Klienta adres. Jeżeli dostawa jest niemożliwa lub utrudniona ze względu na podanie niepoprawnego adresu lub adresu, który stał się niepoprawny lub ze względu na fakt, że dostawa nie została przyjęta pod tym adresem lub nie została tam niezwłocznie przyjęta – odpowiedzialność za to ponosi Klient.
 

Koszt dostawy

Zamówienia o wartości powyżej 249 zł brutto realizowane są bezpłatnie. Jeśli wartość zamówienia nie przekracza 199 zł brutto, naliczana jest opłata za przesyłkę, w kwocie zależnej od wybranej opcji dostawy: 
  • paczkomaty InPost: 11,99 zł brutto
  • kurier DPD: 20 zł brutto
  • kurier DHL: 18 zł brutto
  • kurier inPost: 18 zł brutto
Kalkulacja kosztów dostawy dotyczy paczek do 5 kg. W przypadku większych przesyłek prosimy o kontakt ze Sklepem w celu przygotowania indywidualnej wyceny.
 
Powyższe koszty dostawy nie obejmują akcji promocyjnych, w ramach których zostają one obniżone.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl