Partnerzy

Partnerzy Motylka Tibu

 

Coś o Motylku Tibu

"Tibu Naturals to kosmetyki – w tym te do makijażu – dla dzieci, będące kwintesencją troski o delikatne i wymagające ciało oraz superzabawy, przepełnionej kolorowym szaleństwem. Jak zapatrujecie się na to, aby zorganizować barwne domowe spa? My w to idziemy, bez dwóch zdań." /Ładnebebe/

O domowym salonie piękności przeczytacie więcej w poniższym artykule:

https://ladnebebe.pl/domowy-salon-pieknosci/

 

Zdjęcie: Ładne Bebe

 

Rybka KOI

Tibu Naturals to nie tylko sklep z bezpiecznymi kosmetykami dla dziewczynek. Chcemy, abyście czuli się u nas wyjątkowo! Wykorzystaj produkty Tibu, do spędzania czasu i rozmowy ze swoim dzieckiem.

Motylek Tibu i Rybka KOI zostali niedawno przyjaciółmi. Wspólnie wyruszamy w wielką podróż!

Więcej szczegółów wkrótce.

 

 

 

Ergoskrzaty

Ergoskrzaty, czyli ergonomia dla najmłodszych. To grupa wspaniałych, młodych ludzi, którzy w ramach olimpiady "Zwolnieni z teorii" tworzą projekt społeczny mający na celu przekazanie wiedzy najmłodszym na temat budowy kręgosłupa, poprawnego sposobu pakowania i noszenia plecaka oraz ergonomicznego siedzenia przy biurku.

Motylek Tibu bardzo się cieszy, że mógł wesprzeć Piotra i Julię w tej inicjatywie. Śledźcie ich na FB https://www.facebook.com/ergoskrzaty/ i IG https://www.instagram.com/ergoskrzaty/! Dowiecie się m.in. jak pakować i nosić plecak, jak siedzieć przy biurku, żeby oszczędzać swoje plecy oraz znajdziecie tam wiele innych ciekawostek na temat kręgosłupa.
 
 
 
Aukcje charytatywne
 
Staramy się wspierać, w miarę naszych możliwości, również akcje charytatywne i edukować najmłodszych, jak ważne jest nasze zdrowie.
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl