Partnerzy

Partnerzy Motylka Tibu

 

Gdzie znajdziecie produkty Tibu Kids?

Czuprynki Gdynia - ul. Świętojańska 43/8, Gdynia - fantastyczne miejsce dla dzieci! I rodziców :)  Fryzjer, plac zabaw, a do tego możliwość malowania paznokci lakierami na bazie wody, tatuaże bezpieczne dla dzieci... Jeśli Was tam jeszcze nie było, to koniecznie musicie je odwiedzić. 

Trends4Kids w Galerii Powiśle Warszawa - super miejsce z ciekawymi produktami dla dzieci. Profesjonalna obsługa, aż chce się zrobić zakupy :). Duży wybór produktów, zarówno ulubionych przez dzieci zabawek, jak i dobrych jakościowo ubranek.

Majuszka Concept Store - ul. Hennela 10, Warszawa - znajdziecie tam dużo uśmiechu i mnóstwo unikalnych zabawek dla dzieci, w tym również kosmetyki Tibu Kids.

Majuszka – Concept Store

 

 

Partnerzy 

Rybka KOI

Tibu Naturals to nie tylko sklep z bezpiecznymi kosmetykami dla dziewczynek. Chcemy, abyście czuli się u nas wyjątkowo! Wykorzystaj produkty Tibu, do spędzania czasu i rozmowy ze swoim dzieckiem.

Motylek Tibu i Rybka KOI zostali niedawno przyjaciółmi. Wspólnie wyruszamy w wielką podróż!

Więcej szczegółów wkrótce.

 

 

 

Ergoskrzaty

Ergoskrzaty, czyli ergonomia dla najmłodszych. To grupa wspaniałych, młodych ludzi, którzy w ramach olimpiady "Zwolnieni z teorii" tworzą projekt społeczny mający na celu przekazanie wiedzy najmłodszym na temat budowy kręgosłupa, poprawnego sposobu pakowania i noszenia plecaka oraz ergonomicznego siedzenia przy biurku.

Motylek Tibu bardzo się cieszy, że mógł wesprzeć Piotra i Julię w tej inicjatywie. Śledźcie ich na FB https://www.facebook.com/ergoskrzaty/ i IG https://www.instagram.com/ergoskrzaty/! Dowiecie się m.in. jak pakować i nosić plecak, jak siedzieć przy biurku, żeby oszczędzać swoje plecy oraz znajdziecie tam wiele innych ciekawostek na temat kręgosłupa.
 
 
 
Aukcje charytatywne
 
Staramy się wspierać, w miarę naszych możliwości, również akcje charytatywne i edukować najmłodszych, jak ważne jest nasze zdrowie.
 
Jeśli nie znacie jeszcze inicjatywy Centrum Pozytywnej Energii, to zajrzyjcie koniecznie! Jest to niesamowity projekt, mający na celu wsparcie rodzin osób niepełnosprawnych. Każdy z nas może pomóc https://www.centrumpozytywnejenergii.com/jak-pomoc, aby dać trochę radości drugiej osobie!
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl