Partnerzy

Partnerzy Motylka Tibu

 

Gdzie nas znajdziecie?

 

 

Fryzjerkowo - ul. Foksal 12/14, Warszawa - przecudowny salon fryzjerski dla dzieci oraz sklepik z unikalnymi zabawkami i wyszukanymi akcesoriami dla najmłodszych

Czuprynki Gdynia - ul. Świętojańska 43/8, Gdynia - fantastyczne miejsce dla dzieci! I rodziców :)  Fryzjer, plac zabaw, a do tego możliwość malowania paznokci lakierami na bazie wody, tatuaże bezpieczne dla dzieci... Jeśli Was tam jeszcze nie było, to koniecznie musicie je odwiedzić. 

 

Partnerzy 

Rybka KOI

Tibu Naturals to nie tylko sklep z bezpiecznymi kosmetykami dla dziewczynek. Chcemy, abyście czuli się u nas wyjątkowo! Wykorzystaj produkty Tibu, do spędzania czasu i rozmowy ze swoim dzieckiem.

Motylek Tibu i Rybka KOI zostali niedawno przyjaciółmi. Wspólnie wyruszamy w wielką podróż!

Więcej szczegółów wkrótce.

 

 

 

Ergoskrzaty

Ergoskrzaty, czyli ergonomia dla najmłodszych. To grupa wspaniałych, młodych ludzi, którzy w ramach olimpiady "Zwolnieni z teorii" tworzą projekt społeczny mający na celu przekazanie wiedzy najmłodszym na temat budowy kręgosłupa, poprawnego sposobu pakowania i noszenia plecaka oraz ergonomicznego siedzenia przy biurku.

Motylek Tibu bardzo się cieszy, że mógł wesprzeć Piotra i Julię w tej inicjatywie. Śledźcie ich na FB https://www.facebook.com/ergoskrzaty/ i IG https://www.instagram.com/ergoskrzaty/! Dowiecie się m.in. jak pakować i nosić plecak, jak siedzieć przy biurku, żeby oszczędzać swoje plecy oraz znajdziecie tam wiele innych ciekawostek na temat kręgosłupa.
 
 
 
Aukcje charytatywne
 
Staramy się wspierać, w miarę naszych możliwości, również akcje charytatywne i edukować najmłodszych, jak ważne jest nasze zdrowie.
 
Jeśli nie znacie jeszcze inicjatywy Centrum Pozytywnej Energii, to zajrzyjcie koniecznie! Jest to niesamowity projekt, mający na celu wsparcie rodzin osób niepełnosprawnych. Każdy z nas może pomóc https://www.centrumpozytywnejenergii.com/jak-pomoc, aby dać trochę radości drugiej osobie!
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl