Z czym kojarzy się Namaki makeup? Z doskonałymi kosmetykami dla najmłodszych. Marka Namaki to pomysł dwójki inżynierów, Vincenta i Marie-Laure, którzy postanowili stworzyć bezpieczne produkty do makijażu dla dzieci.

Posiadają one certyfikat ekologiczny, a ich formuła bazuje na naturalnych surowcach (z wyjątkiem lakieru do paznokci). Marka Namaki kultywuje takie wartości jak przejrzystość, zaufanie i szacunek do planety, partnerów, klientów i dostawców. Kosmetyki Namaki (Namaki cosmetics) to doskonały wybór, który z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom zarówno rodziców, jak i ich pociech.

Każdy z produktów jest testowany klinicznie. Cały proces produkcji jest ściśle kontrolowany - do tworzenia kosmetyków wykorzystywane są naturalne i organiczne surowce. W związku z tym stosowanie pestycydów, GMO lub obróbki jonizującej jest zabronione. Produkty pakowane są w kartony, posiadające certyfikaty środowiskowe PEFC i FSC, zapewniające należyte zarządzanie lasami. Natomiast opakowanie zostało zaprojektowane tak, aby było jak najmniejsze. Dzięki temu, że jest małe i lekkie, opakowanie pozwala na redukcję emisji CO2 podczas transportu :) Namaki cosmetics to nie tylko świetna zabawa i miłe wspomnienia Twojego dziecka, lecz także troska o środowisko (a tym samym o przyszłość kolejnych pokoleń).

W portfolio produktów marki znajdują się farby do malowania twarzy (Namaki face paint), maskary do włosów oraz lakiery do paznokci. Wszystkie specjalne zaprojektowane dla dzieci! Jeśli szukasz bezpiecznych kosmetyków, które możesz dać do zabawy swojemu skarbowi, postaw na doskonałe produkty Namaki makeup.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl